bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Instrukcje ppoż. (ochrony przeciwpożarowej)


Instrukcje przeciwpożarowe Pawłowski BHP ppoż.

Z całą pewnością pracownikowi warto prócz instrukcji bhp dostarczyć niezbędne instrukcje dotyczące ochrony przeciwpożarowej, w celu dostarczenia niezbędnych informacje w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Wszystkie instrukcje, które przekazujemy pracodawcy opracowujemy indywidualnie, aby w pełni je dostosować do charakterystyki przedsiębiorstwa (z uwzględnieniem rodzaju wykonywanej pracy np.: prace magazynowe czy też prace spawalnicze).

To jakie straty może przynieść pożar, chyba nikomu nie trzeba mówić. Stąd bezpieczeństwo pożarowe ma znaczenie nie tylko w przypadku unikania przykrych konsekwencji dla zdrowia oraz życia, ale ma również znaczenie dla zachowania dorobku materialnego pracodawcy i pracowników (np.: prywatne przedmioty wnoszone na teren firmy).

Przygotowane przez nas instrukcje zawsze stanowią komplet niezbędnych informacji, które są pomocne dla pracodawcy, kierownika i samego pracownika.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 787-499-003 lub skorzystania z formularza kontaktowego (odnośnik kontakt).