bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Usługi doradcze BHP


Logo firmy Pawłowski BHP ppoż.

Naszym klientom dostarczamy profesjonalne usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Poprzez wiedzę specjalistyczną, dostęp do skutecznych narzędzi, jesteśmy w stanie w każdym przypadku odnaleźć właściwie rozwiązanie. Rozumiemy dokładnie, że wymogi BHP określone w przepisach prawa pracy często nie są precyzyjne- stąd niezbędna jest pomoc i tą pomoc oferujemy.

Nigdy nie przekazujemy niesprawdzonych informacji, gdyż nie obawiamy się stwierdzić, że dane zagadnienie musimy sprawdzić w przypadku wątpliwości. Ponadto w ewentualnie uzasadnionych przypadkach z chęcią zadamy konkretne pytania przedstawicielom Państwowej Inspekcji Pracy, aby dookreślić ich interpretację przepisów w danym przypadku.

Ponadto naszych klientów informujemy o zmianach w przepisach prawa, co ułatwia później w dostosowaniu się do aktualnych wymogów prawnych.

W przypadku pytań, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub przesłania pytania bezpośrednio na naszą skrzynkę pocztową (zakładka kontakt).