bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Dwa warianty- usługi jednorazowe lub stała obsługa firmUsługi oferowane przez Pawłowski BHP ppoż. Opole

Aby bardziej dopasować się do wymagań klientów przygotowaliśmy dwa warianty świadczenia usług- stałą kompleksową obsługę BHP i ppoż. firm oraz usługi jednorazowe. Rozwiązanie takie pozwala z jednej strony na uelastycznienie współpracy pomiędzy naszą firmą, a z drugiej umożliwia zapewnienie przez naszą firmę pełnego inicjowania zadań BHP i przeciwpożarowych do zrealizowane w Państwa przedsiębiorstwie- w zależności od wyboru klienta.

Usługi jednorazowe BHP i przeciwpożarowe: przede wszystkim skierowane są do mniejszych podmiotów, które nie chcą się z nami wiązać umową o stałej współpracy. W wariancie tym usługi realizowane są na podstawie przekazanego naszej firmie zlecenia na konkretne zdanie. Z pełną listą usług, które realizujemy można zapoznać się w linku poniżej.

Usługi świadczone w ramach stałej obsługi bhp i przeciwpożarowej firm:przede wszystkim kierujemy do podmiotów, które zatrudniają większą ilość pracowników. Podstawowym atutem tego rozwiązania jest to, że to my inicjujemy zadania niezbędne do wykonania w Państwa firmie w ramach jednej opłaty miesięcznej (i właśnie to odróżnia usługi jednorazowe od stałej obsługi firm). W tym wariancie ilość usług nie jest limitowana, włączając w to szkolenia wstępne i okresowe bhp oraz przeciwpożarowe. Więcej o stałej obsłudze firm można przeczytać w linku poniżej. Serdecznie zapraszamy!