Strona główna
Coś nie wyszło z obrazkiem- szkolenia bhp opole, bhp opole. Zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@pawlowskibhp.pl

E-learning- szkolenia bhp i p-poż.


Zachęcamy do skorzystania z naszej platformy szkoleniowej i odbycie szkolenia BHP oraz szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego.

E-learning pozwala na zrealizowanie szkoleń BHP przed komputerem w dogodnym momencie dla pracodawcy oraz pracownika.

Szkolenie on-line BHP kierowane jest dla pracowników zatrudnionych w Państwa firmie, którzy odbyli szkolenie wstępne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub osobiście w biurze.
W przypadku szkolenia p-poż.(szkolenie wstępne i okresowe)- składa się ono z dwóch części. Pierwsza z nich- teoretyczna, realizowana jest z wykorzystaniem naszej platformy szkoleniowej, a druga, praktyczna, realizowana jest w siedzibie Klienta lub w innym ustalonym miejscu.

Posiadamy prostą w obsłudze platformę szkoleniową, która pozwala na sprawne zrealizowanie wybranego szkolenia. W przypadku firm współpracujących z nami na podstawie abonamentu- sami zatroszczymy się o prawidłowe terminy realizacji szkolenia BHP oraz p-poż.. Z platformy mogą skorzystać również pracownicy firm, które nie podpisały z nami umowy o stałej współpracy- wystarczy zgłosić pracownika, wraz z podaniem adresu e-mail, na który wysłane zostaną dane do logowania oraz adres www naszej platformy szkoleniowej.


UWAGA!!!:

Stanowiska robotnicze-szkolenie okresowe BHP odbywa się zawsze w formie instruktażu!

Coś nie wyszło z obrazkiem- e-learning, szkolenia BHP. Zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@pawlowskibhp.pl


Usługi jednorazowe

Stała współpraca

Badania środowiska pracy

Warto wiedzieć

Obszar terytorialny działalności

Kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Pawłowski BHP P-poż.
NIP: 8862940142
REGON: 380805516